CategoriesFuarlar

Yoğun Ama Keyifli Bir Fuarın Ardından: WorldFood 2022

Bu yıl yoğun bir fuar trafiği içinde olan BH Food, ürünlerini WorldFood 2022 ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

BH Food olarak her sene olduğu gibi bu senede İstanbul’da organize edilen WorldFood Gıda Fuarı’na katılmanın heyecanını yaşadık. 1-4 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenen WorldFood Gıda Fuarı’nda yenilikçi bakış açımızın ürünü olan freeze dry mamüllerimiz ziyaretçilerimiz tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Standımız çok geniş yelpazeli ürün çeşitliliği ile göz doldurdu. Ziyaretçilerinin çoğunluğunun ithalatçılar, perakende firmaları ve gıda üreticilerinin oluşturduğu fuarda, kalite ve ürün çeşitliliğine verilen önemin fiyatın önüne geçtiğini gördük.

Fuarın Ardından

WorldFood 2022’de ürünlerimize gösterilen ilgi, bizleri daha iyisini yapmak noktasında cesaretlendirmekle kalmadı aynı zamanda geleceğe dönük hedeflerimizin çıtasını da yüksek tuttu. Yenilikçi olma felsefemizden aldığımız ilhamla gelecek yıllarda da, Türkiye’de ve dünyada gıda sektörünün beğenisini kazanan birbirinden özel ürünlerle insanların hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz.

Fuarda standımızı ziyaret eden değerli iş ortaklarımıza ve ziyaretçilerimize fuar heyecanlarını bizimle paylaştıkları için BH Food ailesi çok teşekkür ederiz. Bizi ziyaret eden tüm misafirlerimizle tanıştığımız için çok mutluyuz. Ziyaretçilerimizle fuar ardından kısa sürede tekrar temas kurmaya, karşılıklı iş ilişkilerimizi geliştirmeye başladık.

Fuarın ardından merak ettiğiniz, eksik kaldığını düşündüğünüz bir şeyler varsa mutlaka bize iletiniz. Detaylı ayrıntı için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Müşteri temsilcilerimiz size yanıt vermekten memnuniyet duyacaktır.

WorldFood 2023

Gelecek yıl 6-9 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan WorldFood 2023 fuarında tekrar görüşmek dileğiyle…