Endüstriyel Çözümler

Freeze-dry teknolojisi ile elde edilen mamüller ile endüstriyel bazda özel, esnek ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. İmalat parkurumuz çeşitli üretim isteklerine yanıt vermek amacıyla en yeni teknolojiye sahip makineler ile donatılmıştır.

Perakende
Sektörü

Dondurularak kurutulmuş meyve ve sebzelerimizi kendi markanıza ve işletmenize özel paketlerde talep edebilirsiniz. Küp, granül, dilimli ve toz kalibrasyonlarının tümünü perakende satış için değerlendirebilirsiniz.

Yeme-içme
İşletmeleri

Restoran, cafe, pastane, fırın vb. işletmelerin taleplerine özel dondurarak kurutulmuş meyve ve sebze teminatı sağlıyoruz. Küp, granül, dilimli ve toz kalibrasyonlarının tümünü kendi imalatınız için değerlendirebilirsiniz.

Diyetisyen &
Spor Merkezleri

Freeze-dry meyveler sahip olduğu yüksek besin değeri, zengin lif oranı ve katkısız olması ile diyetisyenlerin danışanlarına ve spor merkezlerinin müşterilerine gönül rahatlığıyla sunabileceği ürünlerdir.

Endüstriyel
Gıda Üreticileri

Kek, çikolata, dondurma, atıştırmalık vb. ürünler imal eden endüstriyel gıda üreticilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermekteyiz. Küp, granül, dilimli ve toz kalibrasyonlarının tümünü perakende satış için değerlendirebilirsiniz.

Toptan sipariş
oluşturun